Seksiyonel Fabrika Kapısı

Seksiyonel fabrika kapısı kurulumu , otomatik fabrika kapıları satışı projelendirmesi , seksiyonel kapı tamir ve bakım servisi.

Fabrika Kapısı
Otomatik Seksiyonel Kapı
Seksiyonel Fabrika Kapısı Tamiri
Seksiyonel Fabrika Kapısı Onarımı
Otomatik Kapı Fiyatları

Araç giriş-çıkış trafiğinin oldukça yoğun olduğu endüstriyel alanlar ve işletme girişlerinde kullanılan seksiyonel kapı, işyerinizi ve fabrikanızı soğuk-sıcak hava akımından, tozdan ve nemden koruma özelliğine de sahiptir.

Yalıtımına büyük önem verilen seksiyonel kapıların güvenlik konusunda sunduğu avantajlar da ek olarak olumlu yanlarından biri olarak gösterilmektedir. Çeşitli renk ve model seçenekleriyle kullanılması, elektrik kesintilerinde elle açılma özelliğine sahip olması da diğer avantajlarındandır.

Seksiyonel Kapı Fiyatları

Standart, yüksek ve giyotin yataklama seçenekleriyle imal edilen seksiyonel kapı fiyatları, gösterdiği işleve göre oldukça cazip olmaktadır. Enerji tasarrufu sağlayan, güvenlik önlemlerine katkı sağlayan ve uzun yıllar kullanılan seksiyonel kapıların fiyatları müşterilerimiz tarafından olumlu tepkilerle karşılanmaktadır.

Seksiyonel kapı fiyatları, bu alanda ihtiyacı bulunan tüm firmaların sık sık aradığı konuların başında gelir. Firmamız, yüksek kalite, TSE standartları ve garantili çözümleriyle seksiyonel kapı fiyatları konusunda da iddialıdır.

Seksiyonel Endüstriyel Kapı Sistemleri, birlikte uygulandığı yükseklik ayarlı yükleme rampaları ve yükleme körükleriyle, kullanıldığı alanlarda sorunsuz ve güvenli biçimde yükleme – boşaltma yapılmasını sağlar.

Seksiyonel Endüstriyel Kapılar, tavana paralel açılarak, kullanıldığı alanda enerji tasarrufu sağlar ve kapı açıklığı net olarak kullanılabilir. Seksiyonel Endüstriyel Kapılar, fabrika, depo, lojistik depolama, antrepolar ve konutlarda (villa garaj ve site garajlarında) kullanılabilir.

Seksiyonel Endüstriyel Kapılar, tavan ve zemin arasındaki boşluğun en uygun kullanılmasıyla, yan raylar içerisinde kayarak çalışır. Kapı, kullanım alanına uygun olarak farklı şekillerde monte edilebilir. Uygulanabilir montaj seçenekleri; standart, düşük, yüksek ve giyotin yataklamadır.

Seksiyonel Endüstriyel Kapılara kullanılacağı mahalin ihtiyacına göre güvenli geçişi sağlamak ve iş takibini kolaylaştırmak için pencere; kapıyı açmadan hızlıca yaya geçişi sağlayabilmek için ise personel kapısı entegrasyonu yapılabilir.

Main Menu