Fotoselli Cam Kapı

Firmamızda fotoselli cam kapı imalatı , fotoselli cam kapı motorları satışı yapılmaktadır . Uzman ekibimizle fotoselli cam kapı tamir ve teknik servis hizmeti vermekteyiz.

Fotoselli Kapı
Otomatik Fotoselli Kapı
Otomatik Kapı Fiyatları
Fotoselli Kapı Tamiri
Fotoselli Cam Kapı Fiyatları

Fotoselli Kapı Fiyatları

Ofislerde, hava alanlarında, bankalarda, hastanelerde, mağazalarda, marketlerde, restaurantlarda ve otellerde kullanım alanı bir hayli çok olan fotoselli kapı fiyatlarını firmamız bünyesinde size en uygun şekilde bulabilirsiniz. İş ve çözüm ortağını olarak en kaliteli fotoselli kapıları sunacağımızın garantisini veriyoruz.

Fotoselli kapı fiyatları yüklendiği göreve oranla oldukça caziptir. Kurulduğu günden bu yana içinden yüz binlerce insanın geçtiği fotoselli kapılarımız son teknoloji ürünü olarak imal edilmektedir. Otomatik olarak ayarlanabilen ve hareketle birlikte açılan sistemde çalıştırılabildiği gibi, manuel olarak, gece modlu ve açık mod sistemleri de ayarlanabilmektedir.

Fotoselli Otomatik Cam Kapılar, tasarımına dahil fitil ve fırça parçalar sayesinde ortamı toz ve dış etkilerden korur. Acil durumlarda kolaylıkla manuel olarak kontrol edilebilir. Otomatik Kapı Sistemimizde kullandığımız tüm parçalar Avrupa’dan ithal ve kalitelidir. Çalışma mekanizması Alman Mühendisliği ürünüdür.

Otomatik Cam Kapılar kullanılacağı alana ve gerekli güvenlik seviyesine göre parmak izi okuyucu, kartlı geçiş sistemi ve manuel kontrol butonu gibi geçiş sistemleriyle kolaylıkla entegre edilebilir.

Fotoselli Cam Kapılar; tek kanatlı yana kayar fotoselli cam kapı, çift kanatlı yana kayar fotoselli cam kapı ve döner cam kapı olarak üç farklı ürün seçeneğine sahiptir.

Çift Kanatlı Otomatik Cam Kapılar, tek kanatlı modelere göre daha geniş kapı aralıkları ve daha daha yüksek yaya sirkülasyonu için idealdir. Döner Kapılar ise AVM ve iş merkezleri gibi daha büyük ve insan trafiğinin çok fazla olduğu yerler için vazgeçilmez bir çözümdür. Aynı anda birçok kişinin neredeyse hiç duraklama yapmasına gerek kalmadan giriş-çıkışını sağlamaktadır. Trafik hızının yanı sıra ısı kaybı yok denecek kadar azdır. Bu da AVM ve benzeri mekanlarda maksimum enerji tasarrufu sağlanmasını sağlamaktadır

Main Menu